BFC237964105
MFR.Part #
BFC237964105
JLCPCB Part #
C3807206
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1uF 220V、630V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS