BFC237955364
MFR.Part #
BFC237955364
JLCPCB Part #
C3782758
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 360nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS