BFC237954753
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237954753
JLCPCB Part #
C3791183
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 75nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS