BFC237954393
MFR.Part #
BFC237954393
JLCPCB Part #
C3787188
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 39nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS