BFC237954273
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237954273
JLCPCB Part #
C3805400
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 27nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS