BFC237954223
MFR.Part #
BFC237954223
JLCPCB Part #
C3797175
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 200V、400V 22nF ±5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS