BFC237945683
MFR.Part #
BFC237945683
JLCPCB Part #
C3799311
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 68nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS