BFC237945473
MFR.Part #
BFC237945473
JLCPCB Part #
C3800723
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 47nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS