BFC237944684
MFR.Part #
BFC237944684
JLCPCB Part #
C5558183
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 680nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS