BFC237944365
MFR.Part #
BFC237944365
JLCPCB Part #
C3785688
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 3.6uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS