BFC237944364
MFR.Part #
BFC237944364
JLCPCB Part #
C3784590
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 360nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS