BFC237944335
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237944335
JLCPCB Part #
C3793051
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 160V、250V 3.3uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS