BFC237944165
MFR.Part #
BFC237944165
JLCPCB Part #
C3801779
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.6uF 160V、250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS