BFC237944135
MFR.Part #
BFC237944135
JLCPCB Part #
C5558181
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.3uF 160V、250V ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS