BFC237944114
MFR.Part #
BFC237944114
JLCPCB Part #
C3803272
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 110nF 160V、250V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS