BFC237935364
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237935364
JLCPCB Part #
C6471152
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 360nF ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS