BFC237935155
MFR.Part #
BFC237935155
JLCPCB Part #
C5578093
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 1.5uF 100V、160V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS