BFC237935154
MFR.Part #
BFC237935154
JLCPCB Part #
C3792057
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 150nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS