BFC237934435
MFR.Part #
BFC237934435
JLCPCB Part #
C3799769
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 4.3uF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS