BFC237934394
MFR.Part #
BFC237934394
JLCPCB Part #
C3799921
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 100V、160V 390nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS