BFC237892473
MFR.Part #
BFC237892473
JLCPCB Part #
C7220496
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 47nF 600V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS