BFC237892153
MFR.Part #
BFC237892153
JLCPCB Part #
C3788977
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 600V、2kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS