BFC237885153
MFR.Part #
BFC237885153
JLCPCB Part #
C3783723
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 15nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS