BFC237884163
MFR.Part #
BFC237884163
JLCPCB Part #
C3794882
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 16nF 500V、1.6kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS