BFC237884113
MFR.Part #
BFC237884113
JLCPCB Part #
C3810453
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 11nF 500V、1.6kV ±5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS