BFC237874682
MFR.Part #
BFC237874682
JLCPCB Part #
C3788876
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 6.8nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS