BFC237872473
MFR.Part #
BFC237872473
JLCPCB Part #
C3802650
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 47nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS