BFC237872363
MFR.Part #
BFC237872363
JLCPCB Part #
C3781253
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、1kV 36nF ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS