BFC237872243
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237872243
JLCPCB Part #
C3811018
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 24nF 300V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS