BFC237872183
MFR.Part #
BFC237872183
JLCPCB Part #
C3784261
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 18nF 300V、1kV ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS