BFC237865124
MFR.Part #
BFC237865124
JLCPCB Part #
C3799407
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+85℃ 120nF 300V、630V ±5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS