BFC237864334
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237864334
JLCPCB Part #
C3809981
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 330nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS