BFC237862514
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237862514
JLCPCB Part #
C3793580
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+85℃ 300V、630V 510nF ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS