BFC237862203
MFR.Part #
BFC237862203
JLCPCB Part #
C3788920
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+85℃ 20nF 300V、630V ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS