BFC237678154
MFR.Part #
BFC237678154
JLCPCB Part #
C3806252
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 150nF 400V、1kV ±5% 插件,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS