BFC237676393
MFR.Part #
BFC237676393
JLCPCB Part #
C3792715
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+100℃ 39nF 400V、1kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS