BFC237673124
MFR.Part #
BFC237673124
JLCPCB Part #
C6131284
Package
Plugin,P=27.5mm
Description
-55℃~+100℃ 120nF 400V、1kV ±3.5% Plugin,P=27.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS