BFC237669473
MFR.Part #
BFC237669473
JLCPCB Part #
C3797168
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 47nF ±3.5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS