BFC237669333
MFR.Part #
BFC237669333
JLCPCB Part #
C3791160
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 33nF ±3.5% Plugin,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS