BFC237669273
MFR.Part #
BFC237669273
JLCPCB Part #
C3794867
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 27nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS