BFC237669223
MFR.Part #
BFC237669223
JLCPCB Part #
C5558168
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 300V、630V ±3.5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS