BFC237665223
MFR.Part #
BFC237665223
JLCPCB Part #
C6471144
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 22nF 300V、630V ±5% Plugin,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS