BFC237663563
MFR.Part #
BFC237663563
JLCPCB Part #
C3798909
Package
Plugin,P=22.5mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 56nF ±3.5% 插件,P=22.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS