BFC237662363
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC237662363
JLCPCB Part #
C3804777
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 36nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS