BFC237662333
MFR.Part #
BFC237662333
JLCPCB Part #
C3810965
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+100℃ 300V、630V 33nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS