BFC237541822
MFR.Part #
BFC237541822
JLCPCB Part #
C3791233
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 600V、2kV 8.2nF ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS