BFC237540392
MFR.Part #
BFC237540392
JLCPCB Part #
C3796607
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.9nF 600V、2kV ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS