BFC237537222
MFR.Part #
BFC237537222
JLCPCB Part #
C3810553
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 2.2nF 500V、1.6kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS