BFC237535362
MFR.Part #
BFC237535362
JLCPCB Part #
C3795898
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3.6nF 500V、1.6kV ±3.5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS