BFC237535302
MFR.Part #
BFC237535302
JLCPCB Part #
C6131248
Package
Plugin,P=10mm
Description
-55℃~+105℃ 3nF 500V、1.6kV ±3.5% Plugin,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS